Ātrie kredīti biznesam. Operatīvi un izdevīgi

Saņemiet līdz 250 000 € 40 minūtēs bez ķīlas

Kredīts bez ķīlas

€ 1 000 – € 250 000

Kādos termiņos?

Līdz 6 mēnešiem
3 mēneši

Saņem € 25 000 40 minūtēs bez ķīlas

  • Dokumentu parakstīšana:attālināti
  • Kredīta dzēšana:termiņa beigās
  • Kredīta saņemšana:bez komisijas
  • Pirmstermiņa atmaksa:bez komisijas
  • Procentu maksājums:750 € / mēnesī
  • Patērētais laiks: 10 minūtes Tik daudz minūtes jūs iztērēsiet lai sagatavotu visus nepieciešamos dokumentus priekš kredīta pieteikuma un līguma parakstīšanas

Principi, uz kuriem balstās mūsu darbs

Mēs veidojam industriju priekš jums, kopā ar jums

speed Created with Sketch.

Ātrums

Monify komanda neliek saviem klientiem gaidīt – viss, ko mēs darām, darām operatīvi un precīzi. Jo mēs zinām, cik svarīgi jums ir nekavējoties uzsākt iecerēto plānu īstenošanu. Mēs ātri dodam atbildi par kredīta piedāvājumu, ātri gatavojam līgumus un momentāli pārskaitām naudu. Viss notiek 1 stundas laika.

trust Created with Sketch.

Godīgums

Kredīts juridiskām personām prasa pārredzamību – tieši tāpēc mēs ievērojam savstarpējas uzticēšanās noteikumus starp Monify un klienta komandām. Mēs godīgi pildam savu funkciju nodrošināt ātru piekļuvi nepieciešamiem līdzekļiem, un sagaidām no klientiem godīgu saistību izpildi.

growth Created with Sketch.

Izaugsme

Ātrie kredīti biznesam – relatīvi jauns serviss tirgū. Apzinoties atbildību, kas gulstas uz pionieriem, mēs pastāvīgi uzlabojam pakalpojumu kvalitāti un nosacījumu variantus, kurus varam piedāvāt mūsu klientiem. Mēs veidojam industriju priekš jums, kopā ar jums.

Monify skaitļos

>600 pieteikumi apstrādāti
40 min. laiks kurā klients saņem ātro kredītu biznesam
81.5% klientu atkārtoti ņēmuši kredītu Monify
3 Valstis kurās darbojas Monify

Klientu atsauksmes

Nodarbojos ar auto tirdzniecību. Trūka naudas kravas mašīnas iegādei vienam no mūsu klientiem, kuru gribējām ātri realizēt. Meklējam finansējumu bankās, taču tas prasīja ilgāku laiku. Par Monify netīšām uzzināju no paziņas. Kaut arī ir pavisam jauns uzņēmums, taču komanda ir ar pieredzi. Piedāvājumu atsūtīja tik ātri ka es pat nepaspēju kafiju izdzert. Naudu vēl ātrāk. Ceļu jaunajiem.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Esmu ļoti pateicīgs Monify komandai par viņu profesionalitāti, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Progresīvi, ambiciozi un uz strauju attīstību tendēti uzņēmumi var pieņemt labākus lēmumus, kad sastopas ar neparedzētiem izaicinājumiem, tieši pateicoties Monify aizdevumiem.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Neticami ātrs apstiprinājums! Ja uzņēmumam ir vajadzība palielināt apgrozāmos līdzekļus - nekavējaties Monify ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Paldies par veiksmīgu sadarbību!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Nodarbojamies ar celtniecības darbiem! Uzvarot konkursā, līguma īpatnību dēļ, bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi materiālu iegādei! Griežoties pie bankām, process izrādījās ļoti ilgs, kas nozīmētu neiekļaušanos grafikos, bet naudas līdzekļi bija vajadzīgi jau pāris dienu laikā. No paziņām uzzināju par Monify un uzreiz sazinājos ar uzņēmumu, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, pret mani kā klientu, visu izskaidroja un izsniedzot visus nepieciešamos dokumentus, naudu savā uzņēmuma kontā saņēmu jau nākamajā diena! Turpmāk zināšu kur griezties un noteikti ieteikšu arī pārējiem!

IK A&K

Mēs nodarbojamies ar saules paneļu tirdzniecību un uzstādīšanu. Nesen noslēdzam līgumus par preču eksportu. Darījumiem bija nepieciešams papildu finansējums, jo nepietika apgrozāmo līdzekļu. Nejauši uzzināju par uzņēmumu Monify un pēc īsa laikā saņēmu nepieciešamo summu. Tagad mēs veiksmīgi attīstāmies pateicoties Monify!

Nikolajs L.

Nodarbojos ar lauksaimniecību. Šogad izlēmu paplašināt apsaimniekojamo lauku platību un steidzami kļuva nepieciešami līdzekļi degvielai priekš ražas savākšanas. Ja nebūtu Monify, man nebūtu bijuši līdzekļi ražas novākšanai, jo kredītu no bankas es nesagaidītu laikā! Nauda tika saņemta tik ātri, ka mana biznesa darba produktivitāte netika ietekmēta.

SIA Agronova

Paldies par jūsu kredīta piedāvājumu un jūsu profesionālo pieeju komunikācijā un mūsu biznesa novērtēšanā. Mēs patiešām novērtējam to, un tas ir ļoti svarīgi mūsu uzņēmuma izaugsmei.

Glow International

Mūsu partneri

Kredīta izsniegšanas process
pilnībā tiek īstenots online.

Abonē Monify jaunumus