Ātrie kredīti biznesam. Operatīvi un izdevīgi

Saņemiet līdz 250 000 € 40 minūtēs bez ķīlas

Monify ir ātrie tiešsaistes aizdevumi priekš mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, mirklī, kad nepieciešami ātri finanšu līdzekļi

Monify atbalsta uzņēmumus visā Baltijā, izsniedzot aizdevumus bez ķīlas no 1’000 EUR – 250’000 EUR vienas stundas laikā, bez komisijas maksas par aizdevuma izsniegšanu

Saņem līdz250000

Nauda kontā pēc 40 min.

Komisijas un slēptās izmaksas€ 0

Mūsu galvenās īpašības

Nav nepieciešams nekur braukt

Kredīta noformēšana tiešsaistē

Ātra noformēšana

No dokumentu saņemšanas brīža, naudu kontā saņemsiet 40 minūšu laikā

Bez pārmaksas

Iespēja atmaksāt pirms termiņa bez komisijas maksas un soda procentiem

Laiks, kādā nauda nonāk Jūsu kontā

monify

Nebankas

Bankas

1 stunda

1 diena

1 nedēļa

1 mēnesis

Saņem kredītu izmantojot palīdzību

Monify skaitļos

700
pieteikumi apstrādāti
40 min.
laiks, kādā klients saņem aizdevumu uzņēmumam
82.5%
klientu atkārtoti ņēmuši kredītu Monify
4
Valstis kurās darbojas Monify

un tas maksā sākot no 3% mēnesī

€10 /dienā par kredītu €10 000

Klientu atsauksmes

Nodarbojos ar auto tirdzniecību. Trūka naudas kravas mašīnas iegādei vienam no mūsu klientiem, kuru gribējām ātri realizēt. Meklējam finansējumu bankās, taču tas prasīja ilgāku laiku. Par Monify netīšām uzzināju no paziņas. Kaut arī ir pavisam jauns uzņēmums, taču komanda ir ar pieredzi. Piedāvājumu atsūtīja tik ātri ka es pat nepaspēju kafiju izdzert. Naudu vēl ātrāk. Ceļu jaunajiem.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Man pieder kokmateriālu ražošanas uzņēmums. Vēlējos iegādāties papildus apaļkoku, par izdevīgu cenu. Vērsos pie bankas, banka prasīja vērtējumu, lai izskatītu iespēju piešķirt man līdzekļus. Tā kā apaļkokam cena bija zema, nauda bija nepieciešama pāris dienu laikā. No sadarbības partnera uzzināju par SIA Monify. Sazinājos ar uzņēmumu un nākamajā dienā man bija jau līdzekļi apaļkoka iegādei kontā. SIA Monify ir tiešām vērsti uz klienta vajadzību apmierināšanu un izprot biznesa vidi. Turpmāk arī plānoju sadarboties ar šo kompāniju.

SIA Ludzenieki

Mēs nodarbojamies ar saules paneļu tirdzniecību un uzstādīšanu. Nesen noslēdzam līgumus par preču eksportu. Darījumiem bija nepieciešams papildu finansējums, jo nepietika apgrozāmo līdzekļu. Nejauši uzzināju par uzņēmumu Monify un pēc īsa laikā saņēmu nepieciešamo summu. Tagad mēs veiksmīgi attīstāmies pateicoties Monify!

Nikolajs L.

Nodarbojos ar lauksaimniecību. Šogad izlēmu paplašināt apsaimniekojamo lauku platību un steidzami kļuva nepieciešami līdzekļi degvielai priekš ražas savākšanas. Ja nebūtu Monify, man nebūtu bijuši līdzekļi ražas novākšanai, jo kredītu no bankas es nesagaidītu laikā! Nauda tika saņemta tik ātri, ka mana biznesa darba produktivitāte netika ietekmēta.

SIA Agronova

Esam kurināmā materiāla ražošanas uzņēmumus. Uzsākoties sezonai, pieaug pieprasījums pēc saražotās produkcijas, lai palielinātu apjomus bija nepieciešami apgrozāmie līdzekļi. Vēršoties bankās, gaidīšanas laiks ir ilgs, bet, lai palielinātu pēc iespējas lielākus pārdošanas apjomus, nauda bija nepieciešama jau mēneša laikā. Sabiedriskajā telpā uzzinājām par SIA Monify. Sazinājāmies ar uzņēmumu, uzņēmums bija pretimnākošs un pēc dokumentu saņemšanas, pusstundas laikā jau izsūtīja piedāvājumu. Nākamajā dienā parakstījām līgumu un nauda pēc pāris stundām bija kontā. Turpmāk, kad būs nepieciešams finansējums apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, zināšu, kur vērsties.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Neticami ātrs apstiprinājums! Ja uzņēmumam ir vajadzība palielināt apgrozāmos līdzekļus - nekavējaties Monify ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Paldies par veiksmīgu sadarbību!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Paldies par jūsu kredīta piedāvājumu un jūsu profesionālo pieeju komunikācijā un mūsu biznesa novērtēšanā. Mēs patiešām novērtējam to, un tas ir ļoti svarīgi mūsu uzņēmuma izaugsmei.

Glow International

Esmu ļoti pateicīgs Monify komandai par viņu profesionalitāti, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Progresīvi, ambiciozi un uz strauju attīstību tendēti uzņēmumi var pieņemt labākus lēmumus, kad sastopas ar neparedzētiem izaicinājumiem, tieši pateicoties Monify aizdevumiem.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Nodarbojamies ar celtniecības darbiem! Uzvarot konkursā, līguma īpatnību dēļ, bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi materiālu iegādei! Griežoties pie bankām, process izrādījās ļoti ilgs, kas nozīmētu neiekļaušanos grafikos, bet naudas līdzekļi bija vajadzīgi jau pāris dienu laikā. No paziņām uzzināju par Monify un uzreiz sazinājos ar uzņēmumu, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, pret mani kā klientu, visu izskaidroja un izsniedzot visus nepieciešamos dokumentus, naudu savā uzņēmuma kontā saņēmu jau nākamajā diena! Turpmāk zināšu kur griezties un noteikti ieteikšu arī pārējiem!

IK A&K

Mūsu partneri

Uzziniet, kāda veida aizdevums jums vislabāk atbilst