Ātrie kredīti biznesam. Operatīvi un izdevīgi.

Saņemiet līdz € 100 000 bez ķīlas. Lēmums 60 minūšu laikā.

Līdz € 100 000 ar 1,9% mēneša likmi.

Ilgtermiņa finansējums – līdz 24 mēnešiem – ar bankas līmeņa procentu likmi, taču daudz ātrāk un mazāk birokrātijas.

Aizdevumam bez ķīlas, piedāvājums 60 minūtēs.

Līdz € 30 000 ar 0% mēneša likmi.

Nepārspējams piedāvājums, kad Tavam uzņēmumam nepieciešams īstermiņa finansējums 1 mēnesim.

Nekādu procentu, tikai neliela līguma sagatavošanas maksa.

Saņem līdz100000

Pieteikuma izskatīšana 60 min.

Procentu likmeno 0%

Mūsu galvenās īpašības

Nav nepieciešams nekur braukt

Kredīta noformēšana tiešsaistē

Ātra noformēšana

No dokumentu saņemšanas brīža, lēmumu pieņemsim 60 minūšu laikā

Izdevīgāk, nekā bankā

Finansējums ar bankas līmeņa procentu likmi, taču daudz ātrāk

Laiks, kādā nauda nonāk Jūsu kontā

monify

Nebankas

Bankas

1 stunda

1 diena

1 nedēļa

1 mēnesis

Monify skaitļos

7400
pieteikumi apstrādāti
60 min.
laiks, kādā Monify pieņem lēmumu par kredīta izsniegšanu
82.5%
klientu atkārtoti ņēmuši kredītu Monify
4
Valstis kurās darbojas Monify

Klientu atsauksmes

Monify palīdzēja mums sasniegt uzņēmuma uzstādītos mērķus. Mēs aizdevuma līdzekļus izmantojām, lai palielinātu ieņēmumus. Sākotnēji mēs bijām nedaudz sarūgtināti, kad atbilde par aizdevumu piešķiršanu bija lēnāka, nekā mēs gaidījām. Klientu apkalpošana bija kvalitatīva, neskatoties uz to, ka process nedaudz ieilga. Jebkurā gadījumā es ieteiktu izmantot Monify pakalpojumus.

UAB Saiva

Nodarbojamies ar celtniecības darbiem! Uzvarot konkursā, līguma īpatnību dēļ, bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi materiālu iegādei! Griežoties pie bankām, process izrādījās ļoti ilgs, kas nozīmētu neiekļaušanos grafikos, bet naudas līdzekļi bija vajadzīgi jau pāris dienu laikā. No paziņām uzzināju par Monify un uzreiz sazinājos ar uzņēmumu, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, pret mani kā klientu, visu izskaidroja un izsniedzot visus nepieciešamos dokumentus, naudu savā uzņēmuma kontā saņēmu jau nākamajā diena! Turpmāk zināšu kur griezties un noteikti ieteikšu arī pārējiem!

IK A&K

Esmu ļoti pateicīgs Monify komandai par viņu profesionalitāti, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Progresīvi, ambiciozi un uz strauju attīstību tendēti uzņēmumi var pieņemt labākus lēmumus, kad sastopas ar neparedzētiem izaicinājumiem, tieši pateicoties Monify aizdevumiem.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Nodarbojos ar auto tirdzniecību. Trūka naudas kravas mašīnas iegādei vienam no mūsu klientiem, kuru gribējām ātri realizēt. Meklējam finansējumu bankās, taču tas prasīja ilgāku laiku. Par Monify netīšām uzzināju no paziņas. Kaut arī ir pavisam jauns uzņēmums, taču komanda ir ar pieredzi. Piedāvājumu atsūtīja tik ātri ka es pat nepaspēju kafiju izdzert. Naudu vēl ātrāk. Ceļu jaunajiem.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Mēs nodarbojamies ar saules paneļu tirdzniecību un uzstādīšanu. Nesen noslēdzam līgumus par preču eksportu. Darījumiem bija nepieciešams papildu finansējums, jo nepietika apgrozāmo līdzekļu. Nejauši uzzināju par uzņēmumu Monify un pēc īsa laikā saņēmu nepieciešamo summu. Tagad mēs veiksmīgi attīstāmies pateicoties Monify!

Nikolajs L.

Esam kurināmā materiāla ražošanas uzņēmumus. Uzsākoties sezonai, pieaug pieprasījums pēc saražotās produkcijas, lai palielinātu apjomus bija nepieciešami apgrozāmie līdzekļi. Vēršoties bankās, gaidīšanas laiks ir ilgs, bet, lai palielinātu pēc iespējas lielākus pārdošanas apjomus, nauda bija nepieciešama jau mēneša laikā. Sabiedriskajā telpā uzzinājām par SIA Monify. Sazinājāmies ar uzņēmumu, uzņēmums bija pretimnākošs un pēc dokumentu saņemšanas, pusstundas laikā jau izsūtīja piedāvājumu. Nākamajā dienā parakstījām līgumu un nauda pēc pāris stundām bija kontā. Turpmāk, kad būs nepieciešams finansējums apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, zināšu, kur vērsties.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Ļoti labs klientu apkalpošanas serviss, ātrs un viegls ceļš, lai palielinātu apgrozāmos līdzekļus.

UAB KUKURUKU

Neticami ātrs apstiprinājums! Ja uzņēmumam ir vajadzība palielināt apgrozāmos līdzekļus - nekavējaties Monify ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Paldies par veiksmīgu sadarbību!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Nodarbojos ar lauksaimniecību. Šogad izlēmu paplašināt apsaimniekojamo lauku platību un steidzami kļuva nepieciešami līdzekļi degvielai priekš ražas savākšanas. Ja nebūtu Monify, man nebūtu bijuši līdzekļi ražas novākšanai, jo kredītu no bankas es nesagaidītu laikā! Nauda tika saņemta tik ātri, ka mana biznesa darba produktivitāte netika ietekmēta.

SIA Agronova

Paldies par jūsu kredīta piedāvājumu un jūsu profesionālo pieeju komunikācijā un mūsu biznesa novērtēšanā. Mēs patiešām novērtējam to, un tas ir ļoti svarīgi mūsu uzņēmuma izaugsmei.

Glow International

Mēs, UAB Wisdom Trans, vēlētos pateikties SIA Monify par izrādīto uzticību, sapratni un lielisko atbalstu mūsu uzņēmuma attīstības veicināšanā, neskatoties problēmām, kas radās sadarbības laikā, Monify tās palīdzēja risināt un izrādīja cieņu strādājot ar mums dažādās neparedzētās situācijās. Izsakām pateicību Jūsu uzņēmumam un iesakām SIA Monify un tā komandu visiem uzņēmumiem, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai veicināt sava biznesa attīstību.

UAB Wisdom Trans

Monify aizdevums palīdzēja nopirkt divas degvielas uzpildes stacijas, kuras mēs bijām nomājuši divus gadus. Mēs neesam guvuši papildus ienākumus, bet degvielas uzpildes staciju iegāde ļāva mums samazināt uzņēmuma izmaksas. Ja mēs nevarētu samazināt izmaksas, mums nāktos atlaist uzņēmuma darbiniekus, kā arī uzņēmuma peļņa būtu zemāka. Mēs noteikti iesakām Monify, jo darbinieki strādā profesionāli, ātri un aizdevuma līgumu parakstīšana notiek elektroniski.

Mēs plānojam strauju izaugsmi, tāpēc papildus finansējums mums palīdzēja ievērojami palielināt savus ieņēmumus. Monify pakalpojumi mums ļoti, ļoti palīdzēja. Vislabākā daļa aizdevuma formēšanā bija tā, ka pilnīgi viss notika attālināti, nepametot savu darba vietu. Mums labpatiktos, ja pamatsummas maksājumi būtu sadalīti ikmeneša maksājumos, ne tikai procentu maksājumi. Lai arī Monify pakalpojumiem procentu likmes ir augstas, es jebkurā gadījumā arī turpmāk sadarbošos un ieteikšu Monify arī saviem draugiem.

UAB "Madagaskaras" www.madagaskaras.eu

Man pieder kokmateriālu ražošanas uzņēmums. Vēlējos iegādāties papildus apaļkoku, par izdevīgu cenu. Vērsos pie bankas, banka prasīja vērtējumu, lai izskatītu iespēju piešķirt man līdzekļus. Tā kā apaļkokam cena bija zema, nauda bija nepieciešama pāris dienu laikā. No sadarbības partnera uzzināju par SIA Monify. Sazinājos ar uzņēmumu un nākamajā dienā man bija jau līdzekļi apaļkoka iegādei kontā. SIA Monify ir tiešām vērsti uz klienta vajadzību apmierināšanu un izprot biznesa vidi. Turpmāk arī plānoju sadarboties ar šo kompāniju.

SIA Ludzenieki

Uzziniet, kāda veida aizdevums jums vislabāk atbilst